Interneta pakalpojumi mūsdienās

Bezvadu internets datoram ir mūsdienīgs interneta pieslēguma veids. Bezvadu internets nav piesaistīts noteiktai vietai, tāpēc tās ir ērtāks un nodrošina lielāko mobilitāti. Ar bezvadu internetu datorā klients var izmantot internetu jebkurā vietā un jebkurā laikā. Bezvadu internets datoram padara klientu neatkarīgu un pārvietošanas brīvību.

Bezvadu internetam datoram ir divi veidi. Pirmais veids ir Wi-fi internets. Lai izmantot Wi-fi internetu, nepieciešama bezvadu bāzes stacija jeb rūteris. Wi-fi internetam ir noteiktais darbības rādiuss, parasti līdz 100 metriem. Bezvadu rūterim ir galvenā priekšrocība, ka to var lietot vairākiem datoriem vienlaicīgi, kuri atrodas rūtera darbības rādiusā.

Otrais veids ir mobilais bezvadu internets datoram. Mobilā bezvadu interneta pieslēgšanai nepieciešams interneta modems, kurš ir salīdzinoši mazāks nekā bezvadu bāzes stacija. Latvijā iegādāties mobilā interneta modemu piedāvā gan mobilo telefonu operatori (Bite, LMT, Tele2), gan arī vairāki interneta provaideri. Mobilais bezvadu internets datorā dod iespēju izmantot internetu jebkurā vietā Latvijā, jo interneta modems ir neliels un to var paņemt līdzi jebkurā braucienā.

Internets Rīgas mikrorajonos

Rīgas mikrorajoni ir daļa no mūs galvaspilsētas Rīgas. Tajā koncentrējas dažādu tautību un interešu iedzīvotāji, kuru viens no dzīves kvalitātes rādītājiem ir labs interneta pieslēgums.

Cilvēku domas par to, kurš provaideris ir pats labākais dalās. Ja kāds ir vīlies savā izvēlētajā kompānijā nestabila pieslēguma vai augsto izmaksu dēļ, tad saprotams, ka drīz šis klients meklēs alternatīvu risinājumu interneta pakalpojumu saņemšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *