Renovācija

Renovācija, kas konkrētai mājai jau ir kādu laiku pabeigta vai pāris gadus jau paņemtais kredīts ir maksāts, vai, pat, ir izmaksāts, un tā ir garantija, ka ziemas apkures sezonā būs ievērojami mazāki komunālie maksājumi, un vasarā neizjutīs papildus neplānotus tēriņus, kas ir pozitīvs moments katram šāda mājokļa īpašniekam, kad pēc dažiem gadiem varēs just šī projekta solīto bonusu baudīšanu – silta māja, mazi rēķini.

Der arī rūpīgi sekot būvkompānijas kvalitatīvai darbu izpildei, jo ir gadījumi, kad rodas aizdomas par slikti izpildītu rezultātu. Noteikti jāizmanto kompāniju noteikto darba garantijas termiņu, jo var nākties viņiem pieprasīt savu darbu uzlabot uz pašas firmas rēķina. Ir kompānijas, kas piedāvā no 5 – 25 gadiem, kā kura firma piedāvā. Un līguma formēšanā jābūt obligātam punktam kā garantija.

Mājas siltināšanas projektu uzsāk, ja tam piekrīt 51% no mājas iedzīvotāju skaits. No otras puses nav taisnīgi, ka 40% iedzīvotāju nepiekrīt, jo to neatļauj patreizējais viņu materiālais stāvoklis. Bet ir pierādījies, kas jau ir nomaksājuši mājas renovācijas izdevumus, tie ir apmierināti, jo par apkuri ziemas mēnešos jāmaksā uz pusi mazāk. Tāpēc vērts padomāt par savas mājas kalpošanas pagarināšanu, jo pēc jums jūsu mitekli lietos pašu bērni, un tas būs labs ieguldījums viņu nākotnei.